Όλοι οι επιτυχόντες από τα φροντιστήρια «ΥΠΟΔΟΜΗ» στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση

upodomi 2324325

 

“Από το 1991 έως και σήμερα, η λίστα με τους μαθητές της Υποδομής που πέτυχαν την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση συνεχώς μεγαλώνει.

Για όλα αυτά, τα “παιδιά” μας, είμαστε περήφανοι. Και σίγουροι ότι τα καλύτερα έρχονται!”

 

Και πράγματι έτσι είναι. Η αξιόλογη δουλειά που γίνεται στα Φροντιστήρια ΥΠΟΔΟΜΗ απολαμβάνει και τα αντίστοιχα αποτελέσματα. Υψηλό και φέτος (2017) το ποσοστό των επιτυχόντων μαθητών στις Πανελλαδικές εξετάσεις και μάλιστα στις σχολές της πρώτης προτίμησής τους.

Συστηματική και μεθοδευμένη δουλειά από τους καθηγητές των φροντιστηρίων ΥΠΟΔΟΜΗ, με άψογη υποδοχή της από τους μαθητές έφερε και τις υψηλές βαθμολογίες. Λαμβάνοντας υπόψη και την ψυχολογική υποστήριξη των μαθητών αλλά πολλάκις και των γονέων, θεωρούμε αναμενόμενα τα άριστα αποτελέσματα.

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΥΠΟΔΟΜΗ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ!

 

Η Διεύθυνση Σπουδών και όλοι οι διδάσκοντες καθηγητές της Υποδομής συγχαίρουν τους μαθητές τους, στην Αγ.Παρασκευή και στο Γαλάτσι, για τις υψηλές βαθμολογίες που για μια ακόμη χρονιά πέτυχαν στις Πανελλαδικές εξετάσεις και την εισαγωγή τους, σε μεγάλο ποσοστό, στις πρώτες τους προτιμήσεις.

Είμαστε πραγματικά υπερήφανοι για το γεγονός ότι μας επιλέξατε ως συνοδοιπόρους και μας εμπιστευθήκατε στην κρίσιμη, για εσάς, αυτή χρονιά.

Δείτε τους επιτυχόντες μαθητές μας και τις σχολές στις οποίες εισήχθησαν:

 

ΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ  ΑΘΗΝΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΛΙΛΙΑΝ  ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΡΜΑΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (3η)

ΦΩΛΙΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΘΗΝΑ

ΤΖΕΛΑΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΘΗΝΑ

ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ

ΠΕΤΕΙΝΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΜΙΧΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΦΡΑΖΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΔΟΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΟΠΑ

ΓΑΡΜΠΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΣΑΜΑΡΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ ( 4ος)

ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΔΙΑΒΑΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΥΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΘΗΝΑ

ΜΑΚΡΗΣ ΓΩΡΓΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΤΣΙΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑ

ΖΗΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΙΑΝΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΙΣΜΗΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ

ΣΠΥΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΟΙΚΗΣΗΣ ΧΑΝΙΑ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΡΑΤΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΑΝΙΑ

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΣ

ΜΑΝΩΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΛΥΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΦΟΥΤΖΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΤΖΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΝΤΑΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑ

ΤΖΩΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ

ΡΟΣΟΛΥΜΟΣ ΘΑΝΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΞΑΦΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΣΑΒΟΥΡΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΙΤΣΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑ

ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΩΝΤΑΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ,ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΒΟΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ , ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΒΟΛΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΞΗΜΑΔΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑ

ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΙΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ ΑΘΗΝΑ

ΓΚΙΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΜΗΤΣΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΜΕΡΤΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ (11η)

ΜΟΥΜΤΖΗ ΑΘΗΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΨΑΜΠΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΜΠΕΚΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑ

ΜΗΤΑΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΒΟΛΟΣ

ΜΠΑΚΩΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΡΟΔΟΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗ

ΤΡΙΠΕΡΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΘΗΤΙΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗ

ΣΑΡΔΕΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΚΑΜΠΙΛΟ ΜΕΛΙΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑ

ΜΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟ

ΧΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΥΛΒΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΤΖΙΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ

ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ –ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΤΣΙΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΚΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΣΑΜΠΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ –ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΠΑΛΥΒΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑ

ΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΚΙΟΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

ΚΙΣΣΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

ΠΑΡΛΗ ΕΛΕΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΠΟΥΛΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΣΑΟΥΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΜΙΑ

ΚΟΝΤΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΟΛΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΜΠΟΥΡΝΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΖΟΖΕΦ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑ

ΤΣΑΤΣΟ  ΝΤΕΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ

ΜΠΟΛΑΝΟ ΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ

………….

Λάβετε ενεργά μέρος στην καθημερινή ενημέρωση του www.aparaskevi-images.gr , στέλνοντας φωτογραφiες, video, ή ένα μήνυμα στο  info@aparaskevi-images.gr
Ή μπείτε στην σελίδα μας στο Facebook  , ή στο Twitter