Οι μεγάλες επιτυχίες των μαθητών των Φροντιστηρίων ΥΠΟΔΟΜΗ στις Πανελλήνιες εξετάσεις

Η Διεύθυνση Σπουδών και όλοι οι διδάσκοντες καθηγητές της Υποδομής συγχαίρουν τους μαθητές των Φροντιστηρίων μας, στην Αγ. Παρασκευή και στο Γαλάτσι, για τις υψηλές βαθμολογίες που για μια ακόμη χρονιά πέτυχαν στις Πανελλαδικές εξετάσεις και την εισαγωγή τους, σε μεγάλο ποσοστό, στις πρώτες τους προτιμήσεις.

Είμαστε πραγματικά υπερήφανοι για το γεγονός ότι μας επιλέξατε ως συνοδοιπόρους και μας εμπιστευθήκατε στην κρίσιμη, για εσάς, αυτή χρονιά.

Δείτε τους επιτυχόντες μαθητές μας και τις σχολές στις οποίες εισήχθησαν:

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ  (6ος)

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΑΡΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ- ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ- ΜΑΡΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΏΝ ΕΜΠ

ΣΑΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ (3η )

ΚΑΛΝΤΑΡΟΤΣΙ ΑΝΝΑ-ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ  ΑΘΗΝΑΣ –  ΠΑΝΤΕΙΟ

ΚΟΥΤΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΙΩΑΝΝΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ – ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ -ΟΠΛΑ

ΚΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑ – ΕΚΠΑ

ΓΚΙΚΑΣ ΦΩΚΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΗΜΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΖΟΥΜΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΥΣΙΚΗ  ΑΘΗΝΑΣ

ΒΑΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΞΑΠΟΛΥΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ EMΠ

ΜΙΣΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

ΜΟΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ   ΑΘΗΝΑΣ

ΔΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΙΑΣΩΝ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ     ΑΘΗΝΑΣ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΡΙΤΣΩΝΗ ΑΡΓΥΡΩ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΡΑΤΩ-ΜΙΚΑΕΛΑ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

ΜΠΑΟΥ ΤΖΟΥΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΤΖΙΓΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΕΙΟ (4η)

ΔΑΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΑΜΙΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΝΑΣΙΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΜΠΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΓΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΟΤΑΓΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑ -ΕΚΠΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ – ΠΑΝΤΕΙΟ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ

ΜΠΟΛΛΝΕΡΤ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΛΑΝΗ ΜΑΙΡΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΓΚΡΕΜΠΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΝΙΑ

ΒΟΥΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΜΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΚΟΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΕΤΜΕΖΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑΣ –  ΠΑΝΤΕΙΟ

ΓΕΩΡΓΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΖΕΚΟΥ ΖΩΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΘΗΝΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΛΟΓΙΩΤΗ ΖΕΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ  ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ

ΑΝΑΝΙΑΔΗ ΚΙΘΑΡΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ  ΠΑΤΡΑΣ

ΝΙΚΗΤΑΪΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ  ΠΑΤΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΑΡΕΤΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ  ΠΑΤΡΑΣ

ΜΟΣΧΟΝΑ ΜΑΡΙΑ –ΑΙΚΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ , ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΒΟΛΟΣ

ΒΑΓΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΝΑΚΟ ΚΑΙΪΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΤΖΙΝΤΙ ΧΕΝΡΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΤΣΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΛΑΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΜΟΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΓΟΡΙΑΝΙΤΗ ΕΒΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΨΑΡΑ ΚΕΛΛΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΜΑΝΤΩ –ΝΕΦΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΖΑΒΑΝΤΗ ΟΛΓΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ

ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ

ΝΤΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ

ΜΟΥΧΤΗ ΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΑΜΟΣ

ΑΛΜΑΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ

ΣΒΑΡΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΤΣΟΜΠΑ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΡΕΜΟΥΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΩΡΙΑ & ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΠΙΕΤΡΑ ΝΤΑΪΑΝΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΖΑΒΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΗ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝΑΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)

ΤΟΥΝΤΑ ΤΑΤΙΑΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)

ΣΑΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ

ΝΑΪΔΟΥ ΕΡΓΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΤΡΑ

ΤΖΟΥΒΑΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)

ΜΠΕΡΕΚΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)

ΤΣΑΡΤΣΑΝΙ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΖΑΡΚΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΣΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΚΟΛΛΙΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΛΙΑΣΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΡΙΣΑ

ΜΑΡΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΣΚΙΕΜΠΙ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

ΣΑΝΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΝΙΑ

ΡΑΦΑΗΛ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) –  ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΜΙΡΟΕΒ ΣΑΜΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑΣ

ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑ

ΤΡΖΑΣΚΑ ΠΑΤΡΙΚ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑ

ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΡΗ ΜΥΡΙΑΜ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

ΤΣΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΚΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΜΦΙΣΣΑ

 

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΥΠΟΔΟΜΗ

  • Λ. Μεσογείων 406, Αγία Παρασκευή, τηλ. 210 639 2203
  • Ταϋγέτου 40, Γαλάτσι, τηλ. 210 223 5070

email: info@upodomi.gr