Με το ντέρμπι ΑΟ Πεύκης- Αγίας Παρασκευής η ΚΑΠ στην πρεμιέρα του 3ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής στο μπάσκετ

Στον 3ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής Ανδρών στο μπάσκετ στο πρωτάθλημα της ΕΟΚ θα αγωνίζονται την νέα αθλητική χρονιά οι ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ, ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΚΑΠ), ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΙ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ.

Το πρωτάθλημα ξεκινά στις 17 Οκτωβρίου με την Πεύκη να φιλοξενεί στο γήπεδό της τον ΚΑΠ.

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΟμάδαΒαθμΑγωνΝικΗττΜηδΕπιθΑμυνΔιαφ  Βαθ1    Βαθ2    Διαφ3    Διαφ4  
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ00000000  0  0  1  0
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ00000000  0  0  1  0
ΚΑΠ00000000  0  0  1  0
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ00000000  0  0  1  0
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ00000000  0  0  1  0
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ00000000  0  0  1  0
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ00000000  0  0  1  0
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ00000000  0  0  1  0
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ00000000  0  0  1  0
ΑΣ ΠΕΡΑ00000000  0  0  1  0
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ00000000  0  0  1  0

Το πρόγραμμα στον 3ο Όμιλο της Γ. Εθνικής Ανδρών μπάσκετ


Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
17/10/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
17/10/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
17/10/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΚΑΠ0-0
17/10/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0
17/10/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/10/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
24/10/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
24/10/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
24/10/2021 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
24/10/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
31/10/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
31/10/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΚΑΠ0-0
31/10/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0
31/10/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
31/10/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
7/11/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
7/11/2021 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
7/11/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
7/11/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
7/11/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
14/11/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0
14/11/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
14/11/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
14/11/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
14/11/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΑΠ0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
21/11/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
21/11/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
21/11/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
21/11/2021 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
21/11/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
28/11/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
28/11/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
28/11/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
28/11/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
28/11/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
5/12/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
5/12/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
5/12/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
5/12/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
5/12/2021 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΚΑΠ0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
12/12/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
12/12/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
12/12/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
12/12/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
12/12/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
19/12/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
19/12/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
19/12/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
19/12/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΚΑΠ0-0
19/12/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
9/1/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
9/1/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
9/1/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
9/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
9/1/2022 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/1/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
16/1/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
16/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
16/1/2022 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
16/1/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/1/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
23/1/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
23/1/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΚΑΠ0-0
23/1/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0
23/1/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
30/1/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
30/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
30/1/2022 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
30/1/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
30/1/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
6/2/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΚΑΠ0-0
6/2/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0
6/2/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
6/2/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
6/2/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/2/2022 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
13/2/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
13/2/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
13/2/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
13/2/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/2/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
20/2/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
20/2/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
20/2/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0
20/2/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΚΑΠ0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
6/3/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
6/3/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
6/3/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
6/3/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
6/3/2022 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/3/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
13/3/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
13/3/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
13/3/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
13/3/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/3/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
20/3/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ0-0
20/3/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
20/3/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
20/3/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΚΑΠ0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
3/4/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-0
3/4/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ0-0
3/4/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ0-0
3/4/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥΚΑΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0
3/4/2022 ΚΩΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
10/4/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ0-0
10/4/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-0
10/4/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
10/4/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΚΑΠ0-0
10/4/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ0-0

Απαγορεύεται η αναδημοσίευση του παρόντος άρθρου, χωρίς αναφορά, με ενεργό σύνδεσμο (link) στο σχετικό άρθρο του penalty.gr