![](https://www.aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2019/09/paodap-programma-2019-1.jpg)
Για προληπτικούς λόγους δημόσιας υγείας, έναντι του κορονοϊού COVID-19, αναστέλλεται προσωρινά η λειτουργία όλων των αθλητικών & πολιτιστικών προγραμμάτων του Π.Α.Ο.Δ.Α.Π. (μαζικών ή ατομικών, κλειστών ή ανοικτών χώρων), για το χρονικό διάστημα από 11 Μαρτίου έως 21 Μαρτίου 2020.
Επισημαίνεται ότι η αναστολή των προγραμμάτων γίνεται για προληπτικούς & μόνο λόγους, θα επανεξεταστεί δε στις 20 Μαρτίου 2020.
Ο Πρόεδρος Δ.Σ. του ΠΑΟΔΑΠ
Σπύρος Χρ. Παπασπύρος