![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/09/IMG-8af67ea2e5fec82f14f4e152163f220d-V.jpg)
Με νίκες ξεκίνησαν οι υποχρεώσεις των τμημάτων μας για την αγωνιστική περίοδο 2022 – 2023.
Παιδικό Α.Ο. ΔΑΦΝΗ – ΚΑΠ 55 – 65
Εφηβικό ΚΑΠ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 49 – 45
Σήμερα Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου στις 19:30 στο κλειστό του Κοντοπεύκου το Ανδρικό τμήμα αγωνίζεται για το Κύπελλο Ελλάδος με την Ηλιούπολη.
Σας περιμένουμε να στηρίξουμε την ομάδα μας!!
![](https://www.aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2019/08/ΚΑΠ.jpg)
—-
Λάβετε ενεργά μέρος στην καθημερινή ενημέρωση του www.aparaskevi-images.gr , στέλνοντας φωτογραφίες, video, ή ένα μήνυμα στο info@aparaskevi-images.gr Ή μπείτε στην σελίδα μας στο Facebook ή στο Twitter.
Απαγορεύεται καθ’ οιονδήποτε τρόπο η χρήση ή η αναπαραγωγή των άρθρων και των φωτογραφιών της ιστοσελίδας aparaskevi-images.gr, σε οποιοδήποτε μέσο χωρίς να αναγράφεται η πηγή προέλευσης. Η χρήση και η αναπαραγωγή αυτών για εμπορικούς σκοπούς απαιτεί την έγγραφη άδεια του ιδιοκτήτη και κατόχου των αντιστοίχων δικαιωμάτων.