![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2021/10/καραγιαννακης-ΔΗΜ.ΤΟ.jpg)
Φίλες και φίλοι συνδημότες,
Αύριο ψηφίζουμε και δυναμώνουμε την Νέα Δημοκρατία…
Αύριο ψηφίζουμε συνέπεια, εμπειρία, συνέχεια έργου, αγωνιστική παρουσία…
Προτεραιότητά μου, στην δύσκολη και κρίσιμη περίοδο που ακολουθεί, παραμένει η ενότητα καθώς οι προκλήσεις για τις κομματικές μας οργανώσεις είναι πολλές (εκλογικές αναμετρήσεις, ανάδειξη αυτοδιοικητικών αρχών).
Στόχος μου, η νίκη των ιδεών και των προσώπων που διαχρονικά εκφράζουν τις αξίες του λαού της Φιλελεύθερης παράταξης, σε κάθε μάχη, απ’ όποιο μετερίζι και παράλληλα η ανάδειξη νέων και άξιων στελεχών.
Πάντα μαζί και δίπλα σας, στην πρώτη γραμμή…
Γιάννης Καραγιαννάκης
Υποψ. Πρόεδρος
ΔΗΜ.Τ.Ο Ν.Δ Αγίας Παρασκευής