![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2021/12/ζορμπάς-βαβουγυιος.jpg)
Στις 26 Νοεμβρίου 2021 δημοσιεύσαμε την επιστολή του Εξωραϊστικού Συλλόγου «Άγιος Ιωάννης» προς τον Δήμαρχο κ. Βασίλη Ζορμπά. Στην επιστολή εκείνη ο Σύλλογος ζητούσε ενημέρωση από το Δήμαρχο σχετικά με την ανάπλαση της πλατείας Αγίου Ιωάννου, καθώς και για την πορεία των έργων που αφορούν την περιοχή.
Χθες (14/12) ο πρόεδρος του Συλλόγου κ. Παναγιώτης Βαβουγυιός έλαβε την απάντηση του Δημάρχου, την οποία και δημοσιεύουμε.
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2021/12/ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΑΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ-page-001.jpg)
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2021/12/ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΑΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ-page-002.jpg)