![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2019/06/ekdilosi-KAPH-xoros.jpg)
Πλήθος κόσμου συμμετείχε στην καλοκαιρινή εκδήλωση των Α΄ και Β΄ ΚΑΠΗ του Δήμου Αγίας Παρασκευής στην πλατεία του Τσακού. Οι ομάδες χορού και η χορωδία των ΚΑΠΗ με μια εξαιρετική εμφάνιση ξεσήκωσαν τους παρευρισκόμενους που διασκέδασαν χορεύοντας και τραγουδώντας.
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2019/06/ekdilosi-KAPH-xorodia.jpg)
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο απερχόμενος Δήμαρχος κ. Γιάννης Σταθόπουλος, ο νεοεκλεγής Δήμαρχος κ. Βασίλης Ζορμπάς, η δημοτική σύμβουλος κ. Άννα Γάκη και οι νεοεκλεγέντες δημοτικοί σύμβουλοι κ.κ. Γιώργος Οικονόμου (επικεφαλής συνδυασμού «Νέα Αρχή για την Αγία Παρασκευή» ) και Νίκος Κωβαίος.
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2019/06/ekdilosi-KAPH-zorbas-oikonomou.jpg)
Τα μέλη των ΚΑΠΗ και η Διευθύντρια Κοινωνικής Υπηρεσίας, κ. Αντωνία Γκίνη εύχονται σε όλους Καλό Καλοκαίρι.